Solution Architect - military a AD řešení

    • Místo nástupu
    • Bratislava
    • Plat
    • * V závislosti na zkušenostech a individuálních schopnostech uchazeče
    • Druh pracovního poměru
    • Plný úvazek
    • Termín nástupu
    • dohodou

Co bude vaším úkolem?

  • návrh řešení a systémů v oblasti informačních a komunikačních technologií pro silové složky

  • technická analýza požadavků, výběr, přizpůsobení a implementace vhodných technických řešení v souladu s požadavky klienta

  • sledování nových technologií a jejich využití v projektech a sdílení v rámci projektového týmu

  • sledování a implementování best practice z pohledu architektonických principů, designů, technologií, metod a postupů

  • úzká spolupráce v týmu při návrhu řešení a komunikaci s dodavateli a zákazníky

  • spolupráce s divizí obchodu v rámci přípravy podkladů a analýzy obchodních požadavků

  • participace na implementaci technologií IKT systémů (výroba, instalace, konfigurace, oživení, testování, školení)

  • technická podpora nasazených IKT technologií (diagnostika, měření, údržba a opravy, změna konfigurace, výměna hardwaru a softwaru, apod.)

  • příprava techniky na ukázky a výstavy

  • tvorba designové, projektové a technické dokumentace a prezentací

  • účast na národních a mezinárodních konferencích.

Co byste měli splňovat?

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním:

  • vysokoškolské I. stupně

  • vysokoškolské II. stupně

Ostatní znalosti:

  • Microsoft Word - Pokročilý

  • Microsoft Excel - Pokročilý

  • Microsoft PowerPoint - Pokročilý

  • Microsoft Outlook - Pokročilý

Jazykové znalosti:

  • Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

  • 3 roky

Řidičský průkaz:

  • typ B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Odborné znalosti:

  • znalosti z oblasti provozu IKT technologií

  • certifikáty z oblasti IKT vítány

  • znalosti z oblasti dronů a řešení antidronových technologií

Osobnostní předpoklady a dovednosti:

  • aktivní přístup k řešení problémů, efektivnost, důslednost

  • flexibilita, schopnost pracovat pod časovým tlakem

  • inovativní a proaktivní přístup, schopnost učení a pokrok v nových oblastech

  • samostatnost a komunikativnost

  • schopnost hledat řešení a rychlé přizpůsobení dynamicky se měnícím požadavkům

  • schopnost týmové spolupráce (týmový hráč)

Co vám nabízíme

  • flexibilní pracovní doba

  • Home Office

  • příspěvek při uzavření manželství

  • Referral příspěvek

  • finanční bonus po odpracování 10 let

  • Multisport karta

  • teambuildingy (celofiremní, divizní, vánoční večeře)

  • podpora sportovních aktivit (bruslení, bowling, ...)

  • No dresscode

  • Mobil a notebook i pro osobní použití

  • Vánoční dárek, mikulášský dárek

  • slevy u třetích stran

  • možnost odborného vzdělávání, certifikací a školení

  • čerstvé ovoce, čaj, káva

  • moderní prostory

Základní složka mzdy (brutto) a další odměny

* 2400 € /měs. Uvedená mzda představuje minimální úroveň, finální výše mzdy bude doladěna v závislosti na zkušenostech a individuálních schopnostech uchazeče.

Oslovila vás naše nabídka? Ozvěte se nám!

Stačí zaslat strukturovaný životopis e-mailem na adresu hr@aliter.com. Pokud nás váš profil zaujme, ozveme se vám, proto neváhejte!

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů.

Proč pracovat u nás?

Aliter Technologies je slovenská firma, která dokazuje, že i u nás se dají dělat velké věci. Nabízíme možnost pracovat na projektech pro největší organizace na světě a získávat mezinárodní zkušenosti. Věříme, že talenty je třeba rozvíjet, a proto má u nás každý možnost růst – bez ohledu na to, z jaké pozice přichází.

  • Pružná pracovní doba

  • Odměny při pracovních jubileích

  • Home office

  • Vzdělávání

  • Možnost parkování

  • Lokalita

  • Přátelský kolektiv

  • Moderní prostory

Nenašli jste se mezi volnými pozicemi?

Pokud jste kreativní, flexibilní, rychle se učíte a nebojíte se udělat něco navíc, ozvěte se. Pošlete nám svůj životopis a zjistěte, zda u nás najdete místo.