Business/Procesní analytik

    • Místo nástupu
    • Bratislava
    • Plat
    • * V závislosti na zkušenostech a individuálních schopnostech uchazeče
    • Druh pracovního poměru
    • Plný úvazek
    • Termín nástupu
    • dohodou

Co bude vaším úkolem?

Pracovní nabídka je vhodná pro analytiky, kteří se chtějí podílet na realizaci řešení na míru pro zákazníka i na tvorbě vlastních produktů v přední slovenské technologické společnosti. V širokém spektru projektů na kterých se můžete podílet jsou projekty zaměřené na vývoj softwaru na míru, integraci IKT zařízení i vývoj vlastních produktů pro zákazníky ze Slovenska, EU a Kanady.

  • Sběr a analýza funkčních, nefunkčních požadavků a vypracování analytické dokumentace;

  • Analýza trhu, produktů, sledování trendů v oblasti IT technologií při návrhu nových produktů;

  • Analýza a návrh procesů, optimalizace stávajících interních procesů;

  • Analyzování a identifikování nových obchodních příležitostí;

  • Monitorování a orientace v EU grantových programech;

  • Spolupráce s obchodním týmem během pre-sales a sales fáze;

  • Příprava vstupů pro řešení vývojářů;

  • Identifikace klíčových funkcí, zahrnutých do POC/Ukázka řešení - stručně, kreativně které, odráží navrhované řešení;

  • Podpora při tvorbě PR výstupů (články, videa a podcasty)

Co byste měli splňovat?

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním:

  • vysokoškolské I. stupně

  • vysokoškolské II. stupně

  • vysokoškolské III. stupně

Vzdělání v oboru:

  • IT

Jazykové znalosti:

  • Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

  • 2 roky

Pozice je vhodná pro absolventa:

  • Ano

Osobnostní předpoklady a dovednost

  • zkušenosti s prací analytika min. 2 roky podmínkou

  • znalost a zkušenost s modelováním a tvorbou procesů BPMN

  • analytické, komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, odpovědnost

  • aktivní přístup k řešení problémů, efektivnost a důslednost

  • schopnost týmové spolupráce (týmový hráč)

  • schopnost učení a pokrok v nových oblastech

  • orientace na cíl

  • multi-tasking a time management

Výhodou je znalost v následujících oblastech:

  • Cloud technologie (privátní, hybridní a veřejné cloudy, migrace do cloud prostředí)

  • AAL technologie (Ambient Assisted Living)

  • Presales, Sales a SDLC procesy

  • znalost Byznys metodik (Scrum, Kanban, Design Thinking, SWOT, apod.)

Co vám nabízíme

  • flexibilní pracovní doba

  • Home Office

  • příspěvek při uzavření manželství

  • Referral příspěvek

  • finanční bonus po odpracování 10 let

  • Multisport karta

  • teambuildingy (celofiremní, divizní, vánoční večeře)

  • podpora sportovních aktivit (bruslení, bowling, ...)

  • No dresscode

  • Mobil a notebook i pro osobní použití

  • Vánoční dárek, mikulášský dárek

  • slevy u třetích stran

  • možnost odborného vzdělávání, certifikací a školení

  • čerstvé ovoce, čaj, káva

  • moderní prostory

Základní složka mzdy (brutto) a další odměny

* 1800 € /měs. Uvedená mzda představuje minimální úroveň, finální výše mzdy bude doladěna v závislosti na zkušenostech a individuálních schopnostech uchazeče.

Oslovila vás naše nabídka? Ozvěte se nám!

Stačí zaslat strukturovaný životopis e-mailem na adresu hr@aliter.com. Pokud nás váš profil zaujme, ozveme se vám, proto neváhejte!

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů.

Proč pracovat u nás?

Aliter Technologies je slovenská firma, která dokazuje, že i u nás se dají dělat velké věci. Nabízíme možnost pracovat na projektech pro největší organizace na světě a získávat mezinárodní zkušenosti. Věříme, že talenty je třeba rozvíjet, a proto má u nás každý možnost růst – bez ohledu na to, z jaké pozice přichází.

  • Pružná pracovní doba

  • Odměny při pracovních jubileích

  • Home office

  • Vzdělávání

  • Možnost parkování

  • Lokalita

  • Přátelský kolektiv

  • Moderní prostory

Nenašli jste se mezi volnými pozicemi?

Pokud jste kreativní, flexibilní, rychle se učíte a nebojíte se udělat něco navíc, ozvěte se. Pošlete nám svůj životopis a zjistěte, zda u nás najdete místo.